دانلود فایل راهنمای نصب پنل دربازکن فرداد

توضیحات

پنل فرداد سیماران یکی از جدیدترین محصولات دسته بندی درب بازکن صوتی و تصویری می باشد.بدنه این پنل از آلومینیوم یکپارچه و آب کاری شده ساخته شده است که آن را در برابر رطوبت و باران محافظت می کند. کلید های این پنل، مربعی هستند که ظاهر آن را از دیگر محصولات متمایز می کند. این صفحه کلید روشن و نورانی است و باعث می شود دیدن کلید ها و همچنین لیبل کنار آن ها در تاریکی میسر باشد. همچنین به واسطه وجود پتانسیومتر می توانید صدای میکروفون و بلندگو را نیز تنظیم کنید.

مشخصات ظاهری

شکل ظاهری پنل تصویری فرداد بصورت مستطیل با لبه های تیز طراحی شده است.در قسمت بالا بخش دوربین پنل با زمینه سورمه ای قرار گرفته است. دوربین این محصول مجهز به نسل جدید دوربین های رنگی CMOS می باشد و قابلیت تنظیم زاویه دید دوربین در چهار جهت برای دریافت تصاویر با پوشش بیشتر در بیرون ساختمان را دارد.قسمت بالای دوربین چند LED oval جهت دریافت تصاویر با وضوح بیشتر در تاریکی شب قرار گرفته است.

صفحه کلید این محصول نیز نسبت به سایر مدل های خود کم متفاوت است و شما میوانید این تفاوت را در تعبیه LED در زیر شاسی زنگ ها ، جهت روشن شدن آن برای استفاده آسان در تاریکی شب مشاهده کنید. ساختار نصب پنل تصویری فرداد بصورت توکار میباشد و همچنین سیستم نصب این محصول نیز بصورت 4 رشته سیم با قطبیت (مثبت و منفی) میباشد.

خلاصه ویژگی ها

  •  - مجهز به نسل جدید دوربین های رنگی CMOS با قابلیت تنظیم زاویه دید دوربین در چهار جهت
  •  - دارای LED oval  جهت دید در شب
  •  - ساخته شده از آلومینیوم یکپارچه آبکاری شده مقاوم در برابر رطوبت
  •  -  دارای صفحه کلید نورانی جهت کاربرد آسان در شب
  •  - امکان تنظیم صدای میکروفون و بلندگو  با استفاده از پتانسیومتر
  •  - دارای کانکتور جهت نصب کلید دربازکن اضافه
  •  - امکان ارتباط با واحد مربوطه تنها بافشردن یک دکمه

گارانتی و خدمات پس از فروش

این محصول همانند سایر محصولات دسته بندی درب بازکن صوتی و تصویری دارای گارانتی 36 ماه شرکت سیماران میباشد و در طول این مدت اگر پنل دچار مشکلات فنی شود شما میتوانید از خدمات پس از فروش سیماران بهره مند شوید.

لینک دانلود

برای دانلود فایل روی دکمه زیر کلیک کنید یا کد زیر را اسکن نمایید